E-Mail

iletisim@gulseminkocak.com

Telefon

0553 334 43 55

Bu Yıl Diş Hekimine Gitmek için 5 Neden

Türklerin yarısından fazlasının diş hekimine düzenli olarak gitmediği tahmin ediliyor. Eğer kendinizi bu sınıfta görüyorsanız, diş sorunlarınızı kökünden çözmek için bu yıl bir değişiklik yapmaya ne dersiniz? İşte size diş hekimine gitmek için beş neden.

1-Diş Hekimi Korkusunu Yenmenin Çok Fazla Yolu Var

Günümüzde diş hekimine gitmeden önce kullanabileceğiniz ve diş tedavi süresince daha az gergin hissetmenizi sağlayacak sizi biraz daha yatıştırıp sakinleştirecek bir çok yönteme erişmek mümkün.

 Bazı Yöntemler;

Eğer iğnelerden korkunuz varsa, anestezi kullanmadan lazer kullanarak küçük dolgular yapılabilmektedir. Eğer anestezi gerekirse, çok güçlü uyuşturucu etkiye sahip tropikal kremler enjeksiyon öncesi diş etine sürülerek enjeksiyonun neredeyse acısız olmasına yardımcı olabiliyor.

2-Diş Sorunlarınızı Çözme Yöntemleri Geçmişe Kıyasla Daha Gelişti

Eğer geçmişte kötü bir diş tedavisi deneyimi yaşadıysanız, unutun. Diş bakımı ve tedavi tekniklerinin artık çok daha gelişmiş halde olduğuna emin olabilirsiniz. Diş tedavisinde kullanılan ekipman ve materyallerde çok fazla yenilik ve gelişme oldu. Yaprak porselen ya da porselen dolgu gibi çoğu modern restorasyon teknikler artık çok daha doğal ve istediğiniz gülüşe uygun şekilde gerçekleştirilebiliyor.

 3-Erişilebilir Finans Seçenekleri Var

Ekonominin kötü durumundan dolayı, çoğu dişçi hastalar için özel teklifler oluşturmaya çalışıyor. Yeni hastaları daha uygun fiyatlarda tedavi etmenin muayenehanede boş vakit geçirmekten daha kazançlı olduğunu düşünüyorlar.

 Bazı Seçenekler;

İnternette ‘’dişçiler ‘yaşadığınız şehir’’ şeklinde kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Ücretsiz ya da uygun fiyatlarda kontrol muayeneleri ya da x-ray taramaları bulup diş sağlığınız hakkında genel bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Yine ekonomiden kaynaklı, bazı diş klinikleri bütün ödemeleri servisten önce almak yerine tedavi uygulandıkça parça parça almaya istekli olabiliyorlar.

4-Diş Sorunlarınızı EnUygun Tedavi Olanaklarıyla Çözün

Estetik diş hekimliğinin sağladığı tedavi olanakları ile artık en küçük problemlere kadar her türlü diş probleminin çok daha hızlı ve çok daha kolay tedavi yöntemleri var.

  Bazı Hizmetlerimiz;

Dental implant, yaprak porselen (laminate vener), porselen dolgu, diş beyazlatma( bleeching), diş eti hastalıkları tedavisi (periodontoloji), çocuk diş hekimliği (pedodonti), diş teli uygulaması (ortodonti), zirkonyum- empress kuron gibi bir çok hizmetimiz mevcut. 

5-Diş Sorunlarınızı Daha Küçükken Farkedin

Eğer düzenli olarak diş hekimine  giderseniz, diş hekiminiz kolayca ve ucuz şekilde çözülebilecek küçük sorunları erkenden tespit edebilir. Dişteki çürük ne kadar erken tespit edilirse , yapılan dolgu o kadar kalıcı olur. Böylece , dişe kanal tedavisi yapılma ihtimali azalır. Diş sorunlarınızı ileri seviyeye ulaşana kadar tespit edemeyebilirsiniz, çünkü genellikle çok semptom göstermezler. Diş eti hastalıkları ya da diş eti abseleri ileri seviyelerde bile ağrı gibi semptomlar göstermezler. Bu yüzden diş hekimine  gitmeden teşhis edilmeleri pek mümkün olmayabilir.

‘Şuan’dan Daha İyi Bİr Zaman Yoktur!

Yazıyı buraya kadar okuduysanız, hemen randevu alın ve ücretsiz ilk muayenemize gelin. Eğer yine de sorularınız ve çekinceleriniz varsa, bize ulaşmaktan ve sormaktan çekinmeyin. Sağlıklı günler!

Randevu Al

İletişim Bilgileri

Telefon

+(90) 216 355 43 55

E- Mail

iletisim@gulseminkocak.com

Adres

Şemsettin Günaltay Cad. Özdal Apt. No: 56/5 Kadıköy İstanbul

Help & FAQ

Randevu Alın

Aşağıdaki Formu Doldurarak Randevunuzu Hemen Oluşturun !